Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗАРЯСНІЮТЬ ПОЛЯ МОРЕМ СИНІМ
Колись на Поліссі було море. Не чорне, а синє. Синє і безкрає море льону, яке годувало наших...
БАТЬКА СВОГО СИН. УКРАЇНА ВІД МАЛОГО ДО СТАРОГО ВІДЗНАЧИЛА 26-У РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
Лише за справжніх родинних цінностей, батькової підтримки і сили, маминої ніжності і любові...
ВІДРЕМОНТОВАНА РАДА
Із початком нового навчального року у школах, стартував і новий політичний сезон на печерських...
«НІБУЛОН» ПРОДОВЖУЄ МОДЕРНІЗАЦІЮ СУДНОЗАВОДУ І СПУСКАЄ НА ВОДУ НОВІ СУДНА
Компанія «НІБУЛОН» за підтримки Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) продовжує реалізацію...
ЗІ ШКОЛИ ПОЧИНАЄТЬСЯ МАЙБУТНЄ
Пузиківська ЗОШЧи багато вам траплялося незнайомих шкіл, до яких просто хотілося би зайти, бо вони у якийсь...

Наші партнери:

Статті

№ 29 (269), 1 серпня 2014

ВІТЧИЗНЯНИЙ ЗЕРНОВИЙ РИНОК НА ПОЧАТКУ 2014/2015 МР

Наявність зважених балансів попиту та пропозиції зерна на внутрішньому ринку і штучне невтручання в його роботу з боку держави забезпечить аграріям можливість працювати і максимально зважено реалізовувати вироблене збіжжя.

Стану та перспективам зернового ринку України у щойно розпочатому 2014/2015 маркетинговому році, зокрема підбиттю підсумків минулого МР, прогнозам обсягів експорту зернових поточного року і місця нашої держави на світовому ринку, визначенню шляхів вирішення логістичних проблем (особливо стосовно перевезення Дніпром), пропозиціям громадських організацій щодо зміни системи сертифікації сільгосппродукції, а також питанню ліквідації Держсільгоспінспекції, було приділено чималої уваги на прес-конференції, яку 31 липня в Києві провели президент Української зернової асоціації Володимир Клименко та керівник бізнес-проектів ІА «АПК-Інформ» Родіон Рибчинський.

ЛЕДЬ НЕ ЗАБУТА ВЕЛИКА ВІЙНА

Коли сучасна людина чує словосполучення «велика війна», або «велика вітчизняна війна», на думку відразу спадає Друга світова війна 1939-1945 рр. Однак певний час Великою Вітчизняною війною називали Першу світову війну, сторіччя початку якої людство згадує 28 липня 2014 року. Читати далі…

ЗЕМЛЯ ЯК ВДЯЧНІСТЬ, АБО НЮАНСИ ІНІЦІАТИВИ ДЕРЖЗЕМАГЕНТСТВА

Держземагентство України у свій спосіб вирішило долучитися до підтримки вояків, які беруть участь у АТО: ініціювало надання їм земельних ділянок. Однак красива ініціатива поки що більше схожа на піар-кампанію.

КЕРІВНИК – УЧЕНИЙ НОВОЇ ФОРМАЦІЇ

Позачергові вибори президента Національної академії аграрних наук призначено на 8 серпня 2014 р. Пропонуємо вашій увазі матеріал про одного з шести кандидатів – директора ННЦ «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» Валерія Адамчука. Читати далі…

ВИПРОБУВАННЯ НА ГІДНІСТЬ

Поточного понеділка, трохи охолонувши від гучної заяви про відставку24 липня, Прем'єр Арсеній Яценюк головував на екстреному засіданні уряду, після якого виступив з промовою для преси. Ця промова засвідчила, що він «пішов аби повернутися» і розпочав передвиборчу кампанію. Його виступ був, здебільшого, сплавом популістських обіцянок і перекладання відповідальності на інших – загалом типова промова українського політика.

АГРАРНА ЕНЕРГЕТИКА ТА РІЗНА АРИФМЕТИКА

Немає сенсу тягнути до осені, коли остаточно стане зрозуміло, що сушити зерно і опалювати приміщення вже немає чим. У нас залишилося зовсім трохи часу, щоб остаточно обрахувати необхідну кількість природного газу для потреб АПК поточного року й хоча б частково перевести опалювальні котли і сушарки на альтернативні види палива.

 

Як завжди у номері:

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств.

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА Читати далі…

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: