Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ДОРОГА, ВИНАЙДЕНА РАНІШЕ ЗА КОЛЕСО
Господар води Для тих, хто вже за часів незалежної України використовував річку як транспортну...
НАВЧАННЯ МАЄ ВИПЕРЕДЖАТИ РОЗВИТОК...
Хочете, щоби ваші діти втілили прадавню батьківську мрію жити краще, щоби стали щасливими та...
НІБУЛОНІВСЬКИЙ ФЛОТ ОЧІКУЄ НА СУТТЄВЕ ПОПОВНЕННЯ
На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» триває зведення двох буксирів проекту 121М, а...
У НОВИЙ НАВІГАЦІЙНИЙ СЕЗОН — ІЗ НОВИМИ СИЛАМИ
«НІБУЛОН» продовжує розвантажувати автомобільні шляхи України. З перших днів відкриття навігації...
ПРАВО НА БЕЗВІЗ,АБО РОЗЛУЧЕННЯ З РАДЯНСЬКОЮ ІМПЕРІЄЮ
Ніколи не думав, що скажу це, але я люблю бюрократію. Тільки бюрократію не українську, а...

Наші партнери:

Статті

№ 25-26 (267), 18 липня 2014

ПОТЕНЦІАЛ УКРАЇНСЬКОЇ ПШЕНИЦІ

Складові успіху будь-якої справи – це відпрацьована технологія, відповідні інструменти, якісні матеріали і працелюбність. Те саме стосується і хліборобської праці, за включенням такої невеличкої «дрібнички», як погода: то аграрії чекають тепла, то дощу, а іноді, як він прийде, не знають, куди і діватися.

Так, цьогорічний літній тиждень приніс на поля Оратівського району Вінниччини норму опадів, якої б на рік вистачило, що призвело до масового вилягання посівів пшениці. Тим не менше, саме тут 1 липня на полях ТОВ «Агробуд» у с. Животівка було проведено чергову міжнародну науково-практичну конференцію «День поля-2014», що її традиційно організовує Інститут фізіології рослин та генетики (ІФРГ) НАН України на полях своїх базових господарств. Читати далі…

РЕЙТИНГ ЕКСПОРТЕРІВ ЗЕРНА З УКРАЇНИ У 2013/14 МР

Українська аграрна конфедерація по завершенню 2013/14 зернового маркетингового року склала рейтинг експортерів зерна з України. Рейтингом були охоплені головні зернові культури – кукурудза, пшениця і ячмінь, а також олійні – ріпак і соя, відвантаження яких представляють собою основний експорт, що виконується з використанням однієї інфраструктури – терміналів.

КОМУ ЄВРОПА ВІДКРИЄ ДВЕРІ?

Відкриття 3 липня 2014 року сьомого свинокомплексу СП ТОВ «Нива Переяславщини» у селі Паришків Баришівського району на Київщині стало не лише логічним продовженням розбудови компанії, а й підтвердило наявність в Україні виробництва високоякісної продукції за кращими світовими стандартами.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ТЕРОРИЗМ «В ЛЕГКОМ ЛИТЕРАТУРНОМ ЖАНРЕ»

Сучасний ворог не обов'язково має бути озброєний справжнім автоматом, в його руках новітня інформаційна зброя – ЗМІ та соціальні мережі. Так, псевдозахисники селян Всеукраїнська громадська організація «Загальноукраїнський трудовий рух – Солідарність» розповсюджують в мережі Інтернет серії неправдивих інформаційних матеріалів про Олексія Вадатурського та компанію «НІБУЛОН».

ВЛАДА ПОГОВОРИЛА З НАРОДОМ, ТА ЧИ ДОСЛУХАЛАСЬ У ВІДПОВІДЬ? 

Наша звичка вирішувати нагальні справи на майдані не нова. Наразі на форум збираються не на площі, як в Давньому Римі, а в залі, проте мета у нього та ж сама – обговорити ряд важливих для спільноти питань та спробувати віднайти для них виважене рішення. Чи вдалося зробити це на другому етап III Всеукраїнського агрофоруму, котрий відбувся 10 липня 2014 року в Києві? Читати далі…

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: