Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

СТРАТЕГІЯ З РОЗБУДОВИ СТРАТЕГІЇ, АБО ПАПЕРОВА СИМУЛЯЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ
Усі роки незалежності нас тішать розмовами про унікальне географічне розташування України, котре...
КАДАСТРОВІ МАХІНАЦІЇ. ІНОДІ НЕ ЗАХИЩАЄ НАВІТЬ ДЕРЖАВНИЙ АКТ
Коли починаєш розслідувати шахрайські схеми щодо оборудок із землею, просто дивом дивуєшся,...
АГРО-2017: З АКЦЕНТОМ НА ТЕХНІЦІ
XXIХ Міжнародна, і третя в умовах війни на Сході України, агропромислова виставка «АГРО-2017»...
ВИСОКИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЯРОГО ТРИТИКАЛЕ
Тритикале завдяки низці агрономічних переваг і високим товарним якостям може стати не просто...
МІЦНЕ КОРІННЯ ХОРТИЦЬКОГО ТЕРМІНАЛУ
Міцним корінням із тисяч паль, подібно до знаменитих столітніх козацьких дубів, вростає в...

Наші партнери:

Статті

№ 25-26 (267), 18 липня 2014

ПОТЕНЦІАЛ УКРАЇНСЬКОЇ ПШЕНИЦІ

Складові успіху будь-якої справи – це відпрацьована технологія, відповідні інструменти, якісні матеріали і працелюбність. Те саме стосується і хліборобської праці, за включенням такої невеличкої «дрібнички», як погода: то аграрії чекають тепла, то дощу, а іноді, як він прийде, не знають, куди і діватися.

Так, цьогорічний літній тиждень приніс на поля Оратівського району Вінниччини норму опадів, якої б на рік вистачило, що призвело до масового вилягання посівів пшениці. Тим не менше, саме тут 1 липня на полях ТОВ «Агробуд» у с. Животівка було проведено чергову міжнародну науково-практичну конференцію «День поля-2014», що її традиційно організовує Інститут фізіології рослин та генетики (ІФРГ) НАН України на полях своїх базових господарств. Читати далі…

РЕЙТИНГ ЕКСПОРТЕРІВ ЗЕРНА З УКРАЇНИ У 2013/14 МР

Українська аграрна конфедерація по завершенню 2013/14 зернового маркетингового року склала рейтинг експортерів зерна з України. Рейтингом були охоплені головні зернові культури – кукурудза, пшениця і ячмінь, а також олійні – ріпак і соя, відвантаження яких представляють собою основний експорт, що виконується з використанням однієї інфраструктури – терміналів.

КОМУ ЄВРОПА ВІДКРИЄ ДВЕРІ?

Відкриття 3 липня 2014 року сьомого свинокомплексу СП ТОВ «Нива Переяславщини» у селі Паришків Баришівського району на Київщині стало не лише логічним продовженням розбудови компанії, а й підтвердило наявність в Україні виробництва високоякісної продукції за кращими світовими стандартами.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ТЕРОРИЗМ «В ЛЕГКОМ ЛИТЕРАТУРНОМ ЖАНРЕ»

Сучасний ворог не обов'язково має бути озброєний справжнім автоматом, в його руках новітня інформаційна зброя – ЗМІ та соціальні мережі. Так, псевдозахисники селян Всеукраїнська громадська організація «Загальноукраїнський трудовий рух – Солідарність» розповсюджують в мережі Інтернет серії неправдивих інформаційних матеріалів про Олексія Вадатурського та компанію «НІБУЛОН».

ВЛАДА ПОГОВОРИЛА З НАРОДОМ, ТА ЧИ ДОСЛУХАЛАСЬ У ВІДПОВІДЬ? 

Наша звичка вирішувати нагальні справи на майдані не нова. Наразі на форум збираються не на площі, як в Давньому Римі, а в залі, проте мета у нього та ж сама – обговорити ряд важливих для спільноти питань та спробувати віднайти для них виважене рішення. Чи вдалося зробити це на другому етап III Всеукраїнського агрофоруму, котрий відбувся 10 липня 2014 року в Києві? Читати далі…

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: