Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 25-26 (267), 18 липня 2014

ПОТЕНЦІАЛ УКРАЇНСЬКОЇ ПШЕНИЦІ

Складові успіху будь-якої справи – це відпрацьована технологія, відповідні інструменти, якісні матеріали і працелюбність. Те саме стосується і хліборобської праці, за включенням такої невеличкої «дрібнички», як погода: то аграрії чекають тепла, то дощу, а іноді, як він прийде, не знають, куди і діватися.

Так, цьогорічний літній тиждень приніс на поля Оратівського району Вінниччини норму опадів, якої б на рік вистачило, що призвело до масового вилягання посівів пшениці. Тим не менше, саме тут 1 липня на полях ТОВ «Агробуд» у с. Животівка було проведено чергову міжнародну науково-практичну конференцію «День поля-2014», що її традиційно організовує Інститут фізіології рослин та генетики (ІФРГ) НАН України на полях своїх базових господарств. Читати далі…

РЕЙТИНГ ЕКСПОРТЕРІВ ЗЕРНА З УКРАЇНИ У 2013/14 МР

Українська аграрна конфедерація по завершенню 2013/14 зернового маркетингового року склала рейтинг експортерів зерна з України. Рейтингом були охоплені головні зернові культури – кукурудза, пшениця і ячмінь, а також олійні – ріпак і соя, відвантаження яких представляють собою основний експорт, що виконується з використанням однієї інфраструктури – терміналів.

КОМУ ЄВРОПА ВІДКРИЄ ДВЕРІ?

Відкриття 3 липня 2014 року сьомого свинокомплексу СП ТОВ «Нива Переяславщини» у селі Паришків Баришівського району на Київщині стало не лише логічним продовженням розбудови компанії, а й підтвердило наявність в Україні виробництва високоякісної продукції за кращими світовими стандартами.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ТЕРОРИЗМ «В ЛЕГКОМ ЛИТЕРАТУРНОМ ЖАНРЕ»

Сучасний ворог не обов'язково має бути озброєний справжнім автоматом, в його руках новітня інформаційна зброя – ЗМІ та соціальні мережі. Так, псевдозахисники селян Всеукраїнська громадська організація «Загальноукраїнський трудовий рух – Солідарність» розповсюджують в мережі Інтернет серії неправдивих інформаційних матеріалів про Олексія Вадатурського та компанію «НІБУЛОН».

ВЛАДА ПОГОВОРИЛА З НАРОДОМ, ТА ЧИ ДОСЛУХАЛАСЬ У ВІДПОВІДЬ? 

Наша звичка вирішувати нагальні справи на майдані не нова. Наразі на форум збираються не на площі, як в Давньому Римі, а в залі, проте мета у нього та ж сама – обговорити ряд важливих для спільноти питань та спробувати віднайти для них виважене рішення. Чи вдалося зробити це на другому етап III Всеукраїнського агрофоруму, котрий відбувся 10 липня 2014 року в Києві? Читати далі…

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: