Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВІДРЕМОНТОВАНА РАДА
Із початком нового навчального року у школах, стартував і новий політичний сезон на печерських...
«НІБУЛОН» ПРОДОВЖУЄ МОДЕРНІЗАЦІЮ СУДНОЗАВОДУ І СПУСКАЄ НА ВОДУ НОВІ СУДНА
Компанія «НІБУЛОН» за підтримки Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) продовжує реалізацію...
ЗІ ШКОЛИ ПОЧИНАЄТЬСЯ МАЙБУТНЄ
Пузиківська ЗОШЧи багато вам траплялося незнайомих шкіл, до яких просто хотілося би зайти, бо вони у якийсь...
ДРУГА МОЛОДІСТЬ «ЗОЛОТОНІСЬКОЇ»
За чверть віку роботи компанія «НІБУЛОН» з усіх випробувань виходила переможцем, стаючи ще...
«ПОЛТАВАЗЕРНОПРОДУКТ»: ВІД СПІВПРАЦІ ВИГРАЮТЬ УСІ
Світлана Іванівна БредунНа благодатних землях Полтавщини агропромхолдинг АСТАРТА, який входить до ТОП-5 найбільших...

Наші партнери:

Статті

№ 25-26 (267), 18 липня 2014

ПОТЕНЦІАЛ УКРАЇНСЬКОЇ ПШЕНИЦІ

Складові успіху будь-якої справи – це відпрацьована технологія, відповідні інструменти, якісні матеріали і працелюбність. Те саме стосується і хліборобської праці, за включенням такої невеличкої «дрібнички», як погода: то аграрії чекають тепла, то дощу, а іноді, як він прийде, не знають, куди і діватися.

Так, цьогорічний літній тиждень приніс на поля Оратівського району Вінниччини норму опадів, якої б на рік вистачило, що призвело до масового вилягання посівів пшениці. Тим не менше, саме тут 1 липня на полях ТОВ «Агробуд» у с. Животівка було проведено чергову міжнародну науково-практичну конференцію «День поля-2014», що її традиційно організовує Інститут фізіології рослин та генетики (ІФРГ) НАН України на полях своїх базових господарств. Читати далі…

РЕЙТИНГ ЕКСПОРТЕРІВ ЗЕРНА З УКРАЇНИ У 2013/14 МР

Українська аграрна конфедерація по завершенню 2013/14 зернового маркетингового року склала рейтинг експортерів зерна з України. Рейтингом були охоплені головні зернові культури – кукурудза, пшениця і ячмінь, а також олійні – ріпак і соя, відвантаження яких представляють собою основний експорт, що виконується з використанням однієї інфраструктури – терміналів.

КОМУ ЄВРОПА ВІДКРИЄ ДВЕРІ?

Відкриття 3 липня 2014 року сьомого свинокомплексу СП ТОВ «Нива Переяславщини» у селі Паришків Баришівського району на Київщині стало не лише логічним продовженням розбудови компанії, а й підтвердило наявність в Україні виробництва високоякісної продукції за кращими світовими стандартами.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ТЕРОРИЗМ «В ЛЕГКОМ ЛИТЕРАТУРНОМ ЖАНРЕ»

Сучасний ворог не обов'язково має бути озброєний справжнім автоматом, в його руках новітня інформаційна зброя – ЗМІ та соціальні мережі. Так, псевдозахисники селян Всеукраїнська громадська організація «Загальноукраїнський трудовий рух – Солідарність» розповсюджують в мережі Інтернет серії неправдивих інформаційних матеріалів про Олексія Вадатурського та компанію «НІБУЛОН».

ВЛАДА ПОГОВОРИЛА З НАРОДОМ, ТА ЧИ ДОСЛУХАЛАСЬ У ВІДПОВІДЬ? 

Наша звичка вирішувати нагальні справи на майдані не нова. Наразі на форум збираються не на площі, як в Давньому Римі, а в залі, проте мета у нього та ж сама – обговорити ряд важливих для спільноти питань та спробувати віднайти для них виважене рішення. Чи вдалося зробити це на другому етап III Всеукраїнського агрофоруму, котрий відбувся 10 липня 2014 року в Києві? Читати далі…

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: