Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 21 (264), 06 червня 2014

ВІДДЗЕРКАЛЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ РЕАЛІЙ В АПК

Поточної суботи завершує свою роботу кількаденна, за ліком уже XXVI Міжнародна агропромислова виставка-ярмарок «АГРО-2014», котра традиційно проходить на початку червня. Цього року вона стала меншою ніж звичайно, хоча кількість учасників і склала близько 900 і представляли вони 16 країн. З причин збройного конфлікту не брали участі у виставці аграрії Донеччини та Луганщини. Однак, як би там було, а ми всі дружно прогодуємо наших братів і піднімемо з колін Схід України. Читати далі...

ВИКЛИКИ І ВІДПОВІДІ ВІТЧИЗНЯНОГО АПК

Традиційно під час проведення виставки АГРО голова наглядової ради групи компаній АМАКО Віталій Скоцик віднаходить час для спілкування з журналістами. Доктор економічних наук, він розповів про своє бачення розвитку аграрного сектору України. Приємним доповненням до зустрічі стала презентація його книги «Виклик і відповідь». Читати далі...

КРИМІНАЛЬНИМ КОДЕКСОМ ПО ІНВЕСТОРАХ, АБО КОРУПЦІЙНА СКЛАДОВА ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ

На перший погляд, про загрозу продовольчій безпеці України говорити абсурдно. Втім, донедавна поняття «продовольча безпека» часто використовувалося українськими чиновниками як виправдання всякого роду обмежувальних заходів – мит, квот тощо. То ж чи є наразі реальні загрози продовольчій безпеці?

ФЛОТ «НІБУЛОНА» НАРОЩУЄ ЗЕРНОВИЙ ТОННАЖ

Наразі всі судна компанії перебувають на виконанні виробничих завдань. Так, самохідний плавучий кран «Святий Миколай», який є найбільш продуктивним перевантажувальним краном в Україні, продовжує свою роботу на зовнішньому рейді морського торговельного порту «Миколаїв».

ВИСОКОМОРАЛЬНІ ПРОФЕСІОНАЛИ АГРОБІЗНЕСУ ВИВОДЯТЬ УКРАЇНУ ІЗ ЗАНЕПАДУ

Аналізуючи, чим живе сьогодні бізнес, автор цієї статті, як професійний викладач і коуч (наставник) для керівників і власників різних бізнес-компаній, дійшов висновку: багатьом із них наразі не вистачає того, що тримає людину в єднанні не лише зі здоровим глуздом, але й з її вищим призначенням – жити і творити так, щоби цей світ ставав кращим.

РЕЄСТР ЗЕМЕЛЬ: КОРУПЦІЮ ПОДОЛАЄ КОНКУРЕНЦІЯ

Зареєструвати право на оренду земель сільгосппризначення відтепер буде простіше. Принаймні, так обіцяє Міністерство юстиції України. Наскільки Наказ Мін'юсту №845/5 від 28 травня 2014 року зможе вирішити наболілу проблему аграріїв розповідає правник Олександр Поліводський.

 

Як завжди у номері:

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств.

 

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: