Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 18-19 (262), 16 травня 2014

СЕПАРАТИЗМ ДОНБАСУ – ЯВИЩЕ СОЦІАЛЬНО-ПОЛІТИЧНЕ І …ЕКОНОМІЧНЕ

Що там на Сході України? – ось найбільш актуальне питання зараз. Події, котрі там розгортаються, одних лякають, у інших викликає обурення млявість антитерористичної операції. Та емоції – не найкращий порадник, то ж давайте аналізувати на тверезу голову. Ситуація, що склалася у Донецькій та Луганській областях, стала такою не вмить, тому важливо зрозуміти, які сили в ній задіяні та як, а головне – на чию користь вони діють.

«МИ ПОВИННІ ВСІ РАЗОМ ПОДБАТИ ПРО НАШУ КРАЇНУ!»

На цьому наголосив генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН», Герой України Олексій Вадатурський 12 травня 2014 року на теренах підприємства в м.Миколаїв, яке з робочим візитом відвідав кандидат в президенти України Петро Порошенко. У ході візиту політик детально ознайомився з виробничим процесом на перевантажувальному терміналі компанії та з ходом будівництва вантажного флоту сільгосппідприємства на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН».

РЕЄСТРАЦІЯ ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ВИКЛИКАЄ І ДОСІ ЧИМАЛО ЗАПИТАНЬ

Питання черг до держреєстраторів уже набило оскомину журналістам, можна лише здогадуватися, як воно остогиділо аграріям. Черговий круглий стіл з цього питання зібрав Національний прес-клуб з аграрних та земельних питань 14 травня у Києві. Читати далі…

ЯКІСНО НЕ ПІДМАСТИШ, КОРДОНИ НЕ ВІДКРИЮТЬ. АБО НЕ ЗАКРИЮТЬ

Питанням перспектив розвитку вітчизняного ринку олійних культур і олії у другій половині поточного маркетингового сезону, а також прогнозам урожаю 2014 року було присвячено прес-конференцію, що відбулася днями у Києві.

СІМ ЧУДЕС ЗАКАРПАТТЯ

Закарпаття, з давніх-давен облаштувавшись на перехресті багатьох торговельних шляхів як українська земля в центрі Європи, перегукувалося історією та культурою з цілим всесвітом, проте ніколи не губилося в ньому. Тут і досі живуть люди, які, не виїжджаючі з рідної домівки впродовж життя, офіційно були громадянами п'яти країн, тож їхню особу засвідчували аж п'ять паспортів. Все цілком логічно. Народжені до 1919 року довгожителі були громадянами Австро-Угорщини, після поразки якої у Першій світовій війні від 1919 до 1939 року Підкарпатська Русь (як вона тоді іменувалася) отримала статус автономії Чехословаччини. Доленосного 1939-го, вже як Підкарпатська Україна окремо проголошена країна, Сойм (парламент) якої навіть обрав президента Августина Волошина, проіснувала лише 1 день – 14 березня, а вже 15 березня війська Гортистської Угорщини окупували територію всього краю і припинили існування цього державного утворення. Тож з 1939 до 1944-го, під час Другої світової війни, місцевість входила до складу Угорщини. Крайове управління в 1944-1945 роках було в руках Народної Ради Закарпатської України, а з січня 1946 Закарпаття офіційно ввійшло до Української РСР в складі Радянського Союзу. На Всеукраїнському референдумі 1991 року 78% населення Закарпаття висловилися за утворення на базі області самоврядної території у складі України. Якщо підсумувати, то місцеві мали паспорти Австро-Угорщини, Чехословаччини, Угорщини, СРСР і нині – є громадянами України.

ЗАПАМОРОЧЛИВА КРАСА НАРЦИСА ПОЕТИЧНОГО

Ми цілком заслужено пишаємося красою і величчю нашої прекрасної України, яка, крім безкраїх ланів і численних водойм, має надзвичайно чарівні і неповторні куточки природи і архітектурного генію нашого народу, які, подолавши віки, дожили до сьогодення. Розповісти про ці перлини України ми вирішили з західного кордону держави – Закарпатської області, яка, хоч і є найменшою за площею і чисельністю населення, проте здатна дати фору іншим великим регіонам. Читати далі..

 

Як завжди у номері:

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств.

 

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА Читати далі…

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: