Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 09 (255), 7 березня 2014

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ,

ЛЮБІ ЖІНКИ!

Дозвольте від творчого колективу «АГРОПРОФІ» щиро привітати вас зі святом весни і любові – 8 Березня!

Бажаємо вам, любі берегині, кохання, теплоти близьких сердець, душевного комфорту, родинного добробуту та щирості почуттів.

 

НІЯКА РОБОТА НЕ МИНАЄ ДАРМА

Сорти пшениці озимої Відрада, Білоцерківська 177, Веселка, Романтика, Ясочка і Либідь останніми роками набули популярності серед вітчизняних аграріїв і відновили історичну справедливість, повернувши Білоцерківській дослідно-селекційній станції заслужене визнання, яке було по-варварськи спаплюжене і майже знищене разом із сортом Білоцерківська 198 (районованим 1960 року на той час директором станції А.А.Горлачем). За свіжими даними, лише насіннєві посіви Білоцерківської станції займають в Україні 92 тис. га, з яких потім, вже без статистики, насіннєвими господарствами вирощується безліч посадкового матеріалу з високим генетичним потенціалом.

Мало хто знає, що за ними стоїть тендітна і талановита жінка зі сталевим характером, яка і досі продовжує плідно і надто активно працювати: дослідницька робота, виступи перед аудиторією і лекції в аграрних вишах, підготовка статей, листування з іноземними селекціонерами з усього світу, відвідини днів поля і тематичних семінарів.

Довелося сильно постаратися, щоб вона приділила нам час для зустрічі. Лариса Антонівна Бурденюк-Тарасевич – доктор сільськогосподарських наук, головний науковий співробітник лабораторії селекції зернових культур Білоцерківської дослідно-селекційної станції Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН. Торік виповнилося 55 років її наукової діяльності і 25 червня вона відзначила свій 75-річний ювілей.

НЕЖІНОЧА ПРОФЕСІЯ

З приводу сторіччя від дня народження найвідомішої жінки-трактористки, двічі Героя Соціалістичної Праці Парасковії Ангеліної Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН влаштувала святковий круглий стіл, присвячений вшануванню її пам'яті.  Запросили на подію також жінок-механізаторів, які нині працюють в агропромисловому комплексі України. З шістьма з них ми поспілкувалися, тож до свята 8 Березня пропонуємо вашій увазі невеличкі нариси.

ДРУГИЙ ХЛІБ

Ми обираємо бізнес, котрим хочемо займатися, але не обираємо час у який живемо. Тож, незважаючи на тривожні повідомлення новин, аграрії чудово розуміють: політики посваряться і помиряться, військові пограють м'язами та й розійдуться, а людей годувати треба. Тож 6 березня виробники та переробники овочів зібралися на шосту міжнародну конференція «Картопля і овочі України-2014», що її традиційно проводить інформаційна агенція «АПК-Інформ».

ВІЙНА, ЯКОЇ НЕ БУЛО Б

В Україні будується держава, котра хоче бути уповні незалежною і для цього виходить зі сфери впливу Росії. Здається таке там передрікали, але все одно були не готові. Втім, образ ворога з українців почали ліпити ще з 2004-го, коли став зрозумілим напрямок нашого дрейфу у бік Європи.

УКРАЇНА НА ПОЛОТНАХ ШЕВЧЕНКА

Світова культура знає чимало прикладів того, як одна людина виявляє свій талант у різних видах мистецтва. І творчою долею Тараса Григоровича Шевченка опікувалися дві музи. Тарас Шевченко був професійним художником: малюванням він не просто заробляв на хліб насущний, а й досягнув вершин живописного мистецтва.

 

 

Як завжди у номері:

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств.

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА

Завантажити номер

 

 

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: