Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗМІНА ФІЛОСОФІЇ РОЗВИТКУ ТВАРИННИЦТВА
Унікальний кормоцентр (або фід-центр) — виробничий комплекс для виготовлення збалансованих...
УНІКАЛЬНЕ ДНОПОГЛИБЛЮВАЛЬНЕ СУДНО «МИКОЛАЇВЕЦЬ» ЗІЙШЛО НА ВОДУ
Унікальне самохідне надпотужне днопоглиблювальне судно з символічною назвою «Миколаївець»...
ЗЕРНО ЛУГАНЩИНИ СТАЛО НА РЕЙКИ
Перше луганське зерно залізницею від початку військових дій на Донбасі 2014 року було...
БЛОКЧЕЙН У КАДАСТРІ, ЯК ВАРЕНИК У СМЕТАНІ
Недовіра до надійності електронних систем Держгеокадастру є одним із застережень, котрі...

Наші партнери:

Статті

№ 05-06 (252), 14 лютого 2014

ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ПІД КУПОЛОМ

Декілька експонентів, які виробляють силоси, елеваторне обладнання і зводять різні зерносховища, представили для наочності макети готових конструкцій під скляними куполами на виставці «Зернові технології» в Києві 11-13 лютого. В цій частині виставки були представлені переважно вітчизняні виробники, які пропонували споживачеві продукцію від хілатних добрив (бо звичайної аміачної селітри днем з вогнем не знайдеш) і стимуляторів росту, дрібної ґрунтобробної техніки і запасних частин до неї, до технологій і обладнання для очистки, сушки і зберігання зерна, а також його переробки. Переважно на вуличних майданчиках було представлене сушильне обладнання на альтернативних видах палива – брикети, солома, дрова, а також пристрої для виготовлення такого палива.

Також заслуговували на увагу пропозиції щодо сортування насіння, зокрема, був представлений діючий зразок пневмовібростолу для розділення насіння за щільністю розробки Леоніда Фадєєва (див. «Пневмовідростіл – забезпечить краще до столу», «Агропрофі», №3 від 24.01.2014 – прим. ред.).

Щоправда, жалілися відвідувачі, якщо ти вже вибираєшся до столиці перед лютневими вікнами, то хотілося б побачити комплексну виставку рентабельного високоефективного сільського господарства, якою тривалі роки у цей час була «ІнтерАГРО». Читати далі…

МИКОЛА ПРИСЯЖНЮК: «ОБСЯГ ВАЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА  АГРОПРОДУКЦІЇ У 2013 РОЦІ ЗРІС НА 13,7%»

Зима для аграріїв - час відносного перепочинку. Тому користуючись нагодою, 11 лютого виконуючий обов'язки міністра аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк зустрівся в «Укрінформі» з журналістами, аби ще раз розповісти про минулорічні досягнення АПК та проголосити завдання 2014 року.

АВТОГРАФ НА ЗЕМЛІ. ОРГАНІЧНЕ ЗЕМЛЕРОБСТВО

12 лютого в Києві у приміщенні Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН працював круглий стіл на тему: «Досвід ведення органічного землеробства в Україні», а також презентували книгу «Автограф на землі. Семен Антонець».

ВІТАЛІЙ СКОЦИК: «ЗАВЖДИ СЛІД УМІТИ ДОМОВЛЯТИСЯ І ЗНАХОДИТИ ПОСИЛЬНІ НАПРЯМКИ ДЛЯ СПІВПРАЦІ!»

Традиційно під час проведення аграрних виставок голова наглядової ради групи компаній АМАКО Віталій Скоцик зустрівся з представниками провідних профільних ЗМІ і розповів про новинки компанії, її плани на майбутнє. Читати далі…

П'ЯТЬ ОЗНАК СЬОГОДЕННЯ

Наразі маємо ситуацію, коли політики та громадські діячі у своєму бажанні змінити країну постійно нехтують економічними підвалинами суспільного життя. Долар росте, політики граються, життя триває…  Читати далі…

ЧУМА НА НАШІ СВИНОФЕРМИ...

Не вберегли – в Україні знову зафіксовано спалах африканської чуми свиней (АЧС). Спершу виявили трупи диких кабанів на території лісових і мисливських угідь лісництва «Піщане» Станично-Луганського району. Згодом – території лісових і мисливських угідь Біловодського району. Ну і 31 січня вперше зафіксували хворобу у свійських свиней у селі Давидо-Микільське Краснодонського району.

 

Як завжди у номері:

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств.

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: