Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗМІНА ФІЛОСОФІЇ РОЗВИТКУ ТВАРИННИЦТВА
Унікальний кормоцентр (або фід-центр) — виробничий комплекс для виготовлення збалансованих...
ЗЕРНО ЛУГАНЩИНИ СТАЛО НА РЕЙКИ
Перше луганське зерно залізницею від початку військових дій на Донбасі 2014 року було...
УНІКАЛЬНЕ ДНОПОГЛИБЛЮВАЛЬНЕ СУДНО «МИКОЛАЇВЕЦЬ» ЗІЙШЛО НА ВОДУ
Унікальне самохідне надпотужне днопоглиблювальне судно з символічною назвою «Миколаївець»...
БЛОКЧЕЙН У КАДАСТРІ, ЯК ВАРЕНИК У СМЕТАНІ
Недовіра до надійності електронних систем Держгеокадастру є одним із застережень, котрі...
БЕЗ ХЛІБА ПЕРЕМОГИ НЕ БУВАЄ. ВАЖКИЙ ПРИКОРДОННИЙ УЖИНОК
Луганщина завершує жнива-2017. Комбайни звично для цієї пори пливуть полями, навколо них жваво...

Наші партнери:

Статті

№ 03 (250), 24 січня 2014

ПОТОЧНА ПОСІВНА ВКОТРЕ ПОТРЕБУЄ НАСІННЯ

Приросту врожаю на 25-30% у сучасному землеробстві можна отримати за рахунок досягнень селекції та якісного насіння. Тому цій галузі розвинені держави приділяють особливої уваги. Україна якихось три десятиліття тому також мала розвинену селекцію і насінництво. Згодом, попри негаразди перехідного періоду, Національній академії аграрних наук вдалося зберегти селекцію, яка забезпечує оновлення майже всіх вирощуваних у державі культур. У останні 20 років через кон'юнктуру ринку структура посівів в Україні зазнала суттєвих змін. Якщо раніше кукурудзи сіяли на рівні 1 млн га, то зараз – 5 млн га, соняшнику з 1,6 млн га збільшили до 5 млн га. У 15 разів зросли посіви озимого ріпаку, майже вдесятеро – сої. Звісно, що вітчизняне насінництво на початковому етапі було не в змозі забезпечити зростаючі потреби, і тоді іноземні фірми зайшли на наш ринок і наразі успішно на ньому працюють.

Напередодні весняної посівної пропонуємо вашій увазі добірку матеріалів з насінництва: про стан справ із забезпеченням кондиційним насінням на поточну весну; про давній і водночас сучасний прилад пневмовібростіл, оцінити який можуть виробники насіння і його прискіпливі споживачі; створення нової насінницької організації. Читати далі...

ВІДШКОДУВАННЯ ПДВ ПРИ ЕКСПОРТІ ЗЕРНА – НА ВОЛОСИНІ

Державним бюджетом України на 2014 р. не передбачено зміни до Податкового кодексу, тому при операціях із зерновими і технічними культурами з 1 січня 2014 р. експортерам зерна має відшкодовуватися податок на додану вартість. Практика повернення ПДВ дозволить підвищити рентабельність виробництва зернових і, відповідно, доходи сільгоспвиробників. Читати далі...

НАС ЗНОВУ РОЗДІЛЯЮТЬ, ЩОБ ЛЕГШЕ БУЛО КЕРУВАТИ

Акція протесту, котра майже два місяці балансувала на межі насильства, цю межу подолала. Тепер влада вже не могла робити вигляд, ніби в центрі столиці впродовж двох місяців «нічого не відбувається», і почався сякий-такий переговорний процес.

От тільки як зупинити насильство?

ЯСКРАВИЙ ПРИКЛАД НЕЛЕГКОЇ ЕПОХИ

Є люди, приклад відданої праці яких на мирній ниві надихає тисячі інших і доповнює рейтинг дитячих мрій ще одним пунктом. Таким прикладом для кількох поколінь стала двічі Герой Соціалістичної праці Парасковія Ангеліна, а прийнятною мовою – просто Паша. Читати далі...

ВСІ ДОРОГИ НОВОРІЧНОГО КРАКОВА...

Будь-яке стародавнє місто має свої пам'ятки і легенди, заради яких до нього з'їжджаються численні туристи з усього світу. Польській Краків на Віслі, який сягає своєю сивою історією у давнє Х століття, – є однією цілковитою легендою і пам'ятником архітектури. Можна сміливо стверджувати, що в цій історико-культурній царині йому просто немає рівних.

«ЗЕЛЕНИЙ ТИЖДЕНЬ» ПРЕДСТАВЛЯЄ ГЛОБАЛЬНІ ТЕНДЕНЦІЇ В АПК

МІЖНАРОДНИЙ «Зелений тиждень» упевнено облаштувався в календарі виставок з 1926 року. Відтоді цей найбільший у світі ярмарок продовольства, сільського господарства та садівництва проводиться в Берліні (Німеччина) кожного січня для торгових відвідувачів і світової громадськості. Експозиція складається з 26 виставкових залів, де близько півтори тисячі національних і міжнародних учасників представляють властиві регіонам і країнам світу продукти та послуги в галузях продовольства, сільського господарства та садівництва. Виставку сміливо можна назвати своєрідною кулінарною подорожжю до відкриття неймовірно смачних наїдків, напоїв і ласощів від кращих кулінарів світу для понад 400 тисяч відвідувачів.

Цього року з 17 по 26 січня триває вже 79-та Міжнародна виставка, яку розмістив виставковий центр «Мессе Берлін ГмбХ», який традиційно виступив організатором заходу.

 

Як завжди у номері:

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств.

 

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА 

Читати далі...

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: