Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

РІЧКОВІ АВТОБАНИ, ЯКІ ГОТОВІ СЛУЖИТИ УКРАЇНЦЯМ
Ми горді з того, що стародавній Дніпро, третя в Європі за величиною річка, ототожнюється з...
СКВИРСЬКЕ ОРГАНІЧНЕ ДИВО
Останнім часом у світі зростає потреба в безпечних продуктах харчування. Це і не дивно, адже...
НАУКА, ЯКА ОБЕРІГАЄ ДОВКІЛЛЯ
До 45-річчя заснування Інституту агроекології і природокористування НААН Упродовж останнього...
ВЕРХОВНА РАДА: ДИМ БЕЗ ВОГНЮ
Минулий тиждень був останнім пленарним у роботі шостої сесії Верховної Ради восьмого скликання,...
ІЩЕ БЛИЖЧЕ ДО ЧОРНОГО МОРЯ: РІЧКОВИЙ ТЕРМІНАЛ «НІБУЛОНА» ЗАПРАЦЮВАВ НА ХЕРСОНЩИНІ
10-й річковий перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» 14 липня 2017 року урочисто...

Наші партнери:

Статті

№ 47 (248), 20 грудня 2013

Шановні читачі! 

Ви маєте змогу завантажити підсумковий випуск 2013 року. Наступне за ліком, перше у наступному році число газети «Агропрофі» вийде друком 17 січня 2014 року. 

 

Щасливого вам Нового року та Різдва Христового! 


БЮДЖЕТ-2014: У РІК БІЛОГО КОНЯ КОНЕМ І ХОДЯТЬ

Загалом, український уряд визначив наш АПК пріоритетною галуззю. Логічно було б очікувати, що фінансування пріоритетної галузі буде здійснюватися на пріоритетній основі, та не склалося. Проект Держбюджету-2014 очікування аграріїв розбиває вщент. Фінансові показники головного кошторису держави покращилися (не будемо говорити про доходи і реальність їх отримання), але загальна сума видатків бюджету складе 447294687,9 тис. грн проти 419843834,9 тис. грн поточного року, тобто видатки зростуть майже на 27,5 млрд грн.

Логічно було б очікувати, що так само зростуть і видатки на пріоритетну галузь – АПК, проте в проекті бюджету «на село» закладено 7,6 млрд грн – скорочення видатків на сільське господарство порівняно з нинішнім роком більш ніж на 1 млрд грн! І якщо у 2013-му частка видатків на АПК від загальних складала 2%, то 2014-го планується виділити «на село» лише 1,7%. Водночас видатки Міністерства внутрішніх справ збільшено на 2,4 млрд грн, хоча про його пріоритетність уряд не заявляв. Міліціянти, котрі цьогоріч мають 16 млрд грн, наступного отримають понад 18 млрд. Дивна виходить ситуація

ТАКИЙ РЕАЛЬНИЙ «СВЯТИЙ МИКОЛАЙ»

Можна стверджувати, що сьогодні в Україні реально існують щонайменше три Святі Миколаї. Двоє з них – Миколаї холодні – казкові персонажі, які є втіленням дитячих мрій і сподівань. Однак їхні казкові обов'язки виконують живі люди. Один із них постійно мешкає у маєтку в с.Пістинь на Івано-Франківщині, приймає листи від дітлахів і тішить маленьких українців подарунками і живим спілкуванням (див. «Мій Святенький Миколаю...», «Агропрофі» №47-48 від 21 грудня 2013 року). Другий облаштувався десь на Київщині...

А от третій «Святий Миколай» (судячи з усього, теплий, адже зійшов на воду спекотної літньої пори 26 липня цього року) – оселився на Миколаївщині. Так гордо нарікли унікальний самохідний плавучий кран його власники – компанія «НІБУЛОН».

ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ПРИБУТКОВОСТІ МОЛОЧНОГО СКОТАРСТВА «КОРІВ ТРЕБА МЕНШЕ ГОДУВАТИ І ЧАСТІШЕ ДОЇТИ»

Такий вітчизняний рецепт був серед іншого запропанований на круглому столі, організованому міжнародною інвестиційною компанією SigmaBleyzer, де українські аграрні експерти підбивали підсумки року, що минає, та оцінювали перспективи року прийдешнього для АПК.

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ НАРАЗІ В АГРАРНІЙ НАУЦІ

Загальні збори Національної академії аграрних наук України пройшли 18 грудня у Києві. Оскільки у програмі економічних реформ поставлено завдання активізувати інноваційні процеси у національній економіці, винесли на порядок денний розгляд концептуальних засад Програми науково-організаційного та інвестиційно-інноваційного розвитку НААН.

АНАТОЛІЙ ГОЛОВКО: «ХОЧУ ЗАЛИШИТИ ПО СОБІ СЛІД НА ЗЕМЛІ!»

Директор ТОВ «Гайчур» Новомиколаївського району Запорізької області, Герой України, Заслужений працівник сільського господарства, кавалер ордену «За заслуги» ІІІ ступеню Анатолій Головко ніколи не задавався питанням, ким бути у цьому житті. З юнацьких років твердо знав, що працюватиме на рідній землі.

 

Завантажити номер

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: