Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 45 (246), 6 грудня 2013

КОЛИ АРМІЮ ЛЕВІВ ОЧОЛЮЮТЬ ВІВЦІ

Все почалося зі зради – принаймні так сприйняла значна частина українців неочікуване рішення уряду про зміну курсу на євроінтеграцію. Проте до саміту у Вільнюсі був час, і найбільш радикально налаштовані громадяни, переважно – молодь і студентство, вдалися до вже звичних у нашій країні вуличних акцій протесту, або, простіше кажучи, – вийшла на Майдан. Цю акцію протесту назвали Євромайданом.

ДНОПОГЛИБЛЕННЯ ПІВДЕННОГО БУГУ – ЗА СТРАТЕГІЄЮ ЕКОЛОГІЧНОГО ДОБРОБУТУ

З 2009 року компанія «НІБУЛОН» за підтримки центральних і місцевих органів влади втілює в життя інвестиційний проект з відродження і розвитку інфраструктури аграрного ринку та транспортної галузі. Однією з важливих технологічних складових реалізації цього проекту в Миколаївській області є проведення днопоглиблювальних робіт, пов'язаних з безпекою судноплавства на водному шляху ріки Південний Буг.

ЕФЕКТИВНІ КОРМИ – СТАТИСТИЧНІ ДИВА

Обговорити актуальні тенденції на ринку кормів на ІІ Міжнародній конференції «Корми для ефективного тваринництва 2013», організованою інформаційною компанією «ПроАгро», зібралися спеціалісти комбікормової галузі, тваринники і представники суміжних галузей. Читати далі…

ВІТЧИЗНЯНЕ ПТАХІВНИЦТВО – РЕПУТАЦІЯ ВАЖЛИВІША ЗА ГРОШІ

Наразі Україна може пишатися своїм аграрним сектором: за будь-яких перешкод він здатен працювати, а за умов державного «незаважання» – демонструвати свою майстерність усьому світу. Ми по праву гордимося успіхами нашої олійно-жирової промисловості, рекордами зерновиробників. Нині до цього додалися ще й успіхи українських птахівників. Можна з упевненістю казати, що Україна має розвинуте промислове птахівництво: 2013 року країна ввійшла до топ-десятки світових виробників курятини та посідає восьме місце у світі з виробництва курячих яєць.

МОЛОЧНА ГАЛУЗЬ НА ПАПЕРІ

Ми звикли вважати молочну галузь притаманною вітчизняному сільському господарству. Водночас, наприклад, у Бразилії на 1 мешканця країни припадає 1,17 голів корів (при чисельності населення 201 млн), у Китаї – 0,05 голів (при 1,351 млрд людей – це 67,55 млн корів), в Україні – 0,06 голів (ліпше не уточнювати). Такі дані навів на VI Всеукраїнській конференції з міжнародною участю «Молочний бізнес-2013» Леонід Козаченко, президент ВГО «УАК». Там же перший заступник міністра Мінагрополітики Іван Бісюк повідомив, що ми за валом виробництва молока посідаємо 14 місце у світі. При цьому споживання 1 українцем молока і молокопродуктів у перерахунку на молоко торік становило153 кг, за раціональної річної норми 380-390 кг.

ПІДТРИМКА АГРОВИРОБНИКА ПО-НІМЕЦЬКИ

З 27 листопада по 11 грудня в Києві проект «Німецько-український агрополітичний діалог» проводить серію тематичних заходів «Німецькі дні аграрної політики в Україні». Однією зі складових став семінар «Сприяння інвестиціям в аграрний сектор - німецький досвід», що на початку грудня відбувся у Посольстві ФРН. Читати далі…

 

 

Як завжди у номері:

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств.

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА Читати далі…

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: