Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ДОРОГА, ВИНАЙДЕНА РАНІШЕ ЗА КОЛЕСО
Господар води Для тих, хто вже за часів незалежної України використовував річку як транспортну...
НАВЧАННЯ МАЄ ВИПЕРЕДЖАТИ РОЗВИТОК...
Хочете, щоби ваші діти втілили прадавню батьківську мрію жити краще, щоби стали щасливими та...
НІБУЛОНІВСЬКИЙ ФЛОТ ОЧІКУЄ НА СУТТЄВЕ ПОПОВНЕННЯ
На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» триває зведення двох буксирів проекту 121М, а...
У НОВИЙ НАВІГАЦІЙНИЙ СЕЗОН — ІЗ НОВИМИ СИЛАМИ
«НІБУЛОН» продовжує розвантажувати автомобільні шляхи України. З перших днів відкриття навігації...
ПРАВО НА БЕЗВІЗ,АБО РОЗЛУЧЕННЯ З РАДЯНСЬКОЮ ІМПЕРІЄЮ
Ніколи не думав, що скажу це, але я люблю бюрократію. Тільки бюрократію не українську, а...

Наші партнери:

Статті

№ 40 (241), 26 жовтня 2013

НЕ МОЖНА ЗАСУНУТИ РУКУ В ЗЕМЛЮ І ДІСТАТИ ЗВІДТИ МІШОК БОРОШНА

Український зерновий конгрес, котрий вже традиційно відбувається в Києві восени, спеціально приурочується до Всесвітнього дня продовольства – 16 жовтня, започаткованого ФАО, продовольчою і сільськогосподарською організацією ООН. Цей форум починався 2010-го як рятувальна операція у кризові часи українського зернового ринку, а нині став зручним майданчиком для поглиблення зв'язків між різними гілками української влади та агробізнесом. Зацікавленість світу в успіхах наших аграріїв проявляється і в тому, що традиційними гостями зернового конгресу вже впродовж чотирьох років є представники Європейського банку реконструкції та розвитку, Американської торгової палати, ФАО, USAІD «АгроІнвест», дипломатичних місій. Словом, тут збираються люди не лише з різних областей України, а й різних країн та навіть різних континентів.

Організаторами заходу традиційно виступають Українська зернова асоціація та Інформаційне агентство «АПК-Інформ», а серед небагатьох інформаційних партнерів – газета «Агропрофі». Упродовж двох насичених днів роботи конгресу 23-24 жовтня 2013 року прозвучало чимало цікавої і корисної інформації, яку ми ретельно занотували й опрацювали і плануємо поступово подавати її у декількох випусках нашого видання.

ПОДАТКИ В АГРАРНІЙ ГАЛУЗІ КРАЩЕ НЕ ЧІПАТИ

Мораторію на скасування пільгового оподаткування, участі в засіданнях Кабінету Міністрів і профільного комітету Верховної Ради вимагають вітчизняні аграрії. Так стисло можна підсумувати роботу другого Всеукраїнського аграрного форуму, який проходив у Києві 18 жовтня і зібрав більше охочих, ніж могла вмістити актова зала Будинку профспілок.

СТВОРЕННЯ ЗАПОБІЖНИКА ДЛЯ ЗЕМЛІ

Вкотре експерти взялися обговорювати земельні питання. 23 жовтня відбувся круглий стіл за темою «Державний земельний банк: «за» чи «проти»? Родзинкою цього обговорення в контексті назви є те, що законодавчо земельний банк створено вже в жовтні минулого року.

ЯК ОЖИВИТИ ВІДУМЕРЛУ СПАДЩИНУ?

В Україні понад 2 млн гектарів землі офіційно вважаються нічийними. Переважно їхні власники на старості літ залишилися без спадкоємців. Тож в останню мить свого життя їм не було кому передати своє майно та землю.

Доволі часто потенційні спадкоємці не заявляють свої права на земельні ділянки, адже здебільшого мешкають в містах і тому не мають наміру займатися сільським господарством.

Така земля, що втратила свого власника, називається відумерлою спадщиною. Її площа щороку зростає. Значною мірою це зумовлено складною демографічною ситуацією, яка склалася в селах. Переважно в них залишилися люди похилого віку. Згідно з результатами минулорічного опитування, проведеного Проектом USAID «АгроІнвест», 24,1% власників земельних паїв виповнилося 70 і більше років.

Про проблеми відумерлої спадщини - інтерв'ю із завідуючим кафедрою землевпорядного проектування Національного університету біоресурсів і природокористування України Андрієм Мартином.

ГРЕЦЬКІ ДАРИ НА КИЇВСЬКІЙ ЗЕМЛІ

11 жовтня відвідувачі оптового ринку сільгосппродукції «Столичний» виглядали дещо здивовано – йшли на ринок, а потрапили на ярмарок з музиками, артистами, майстер-класами та святковими гостинцями.

 

Як завжди у номері:

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств.

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА Читати далі…

 

У зв’язку з висвітленням подій Українського зернового конгресу і Всеукраїнського аграрного форуму редакція вирішила викласти номер у повний доступ.

Завантажити номер

 

 

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: