Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 40 (241), 26 жовтня 2013

НЕ МОЖНА ЗАСУНУТИ РУКУ В ЗЕМЛЮ І ДІСТАТИ ЗВІДТИ МІШОК БОРОШНА

Український зерновий конгрес, котрий вже традиційно відбувається в Києві восени, спеціально приурочується до Всесвітнього дня продовольства – 16 жовтня, започаткованого ФАО, продовольчою і сільськогосподарською організацією ООН. Цей форум починався 2010-го як рятувальна операція у кризові часи українського зернового ринку, а нині став зручним майданчиком для поглиблення зв'язків між різними гілками української влади та агробізнесом. Зацікавленість світу в успіхах наших аграріїв проявляється і в тому, що традиційними гостями зернового конгресу вже впродовж чотирьох років є представники Європейського банку реконструкції та розвитку, Американської торгової палати, ФАО, USAІD «АгроІнвест», дипломатичних місій. Словом, тут збираються люди не лише з різних областей України, а й різних країн та навіть різних континентів.

Організаторами заходу традиційно виступають Українська зернова асоціація та Інформаційне агентство «АПК-Інформ», а серед небагатьох інформаційних партнерів – газета «Агропрофі». Упродовж двох насичених днів роботи конгресу 23-24 жовтня 2013 року прозвучало чимало цікавої і корисної інформації, яку ми ретельно занотували й опрацювали і плануємо поступово подавати її у декількох випусках нашого видання.

ПОДАТКИ В АГРАРНІЙ ГАЛУЗІ КРАЩЕ НЕ ЧІПАТИ

Мораторію на скасування пільгового оподаткування, участі в засіданнях Кабінету Міністрів і профільного комітету Верховної Ради вимагають вітчизняні аграрії. Так стисло можна підсумувати роботу другого Всеукраїнського аграрного форуму, який проходив у Києві 18 жовтня і зібрав більше охочих, ніж могла вмістити актова зала Будинку профспілок.

СТВОРЕННЯ ЗАПОБІЖНИКА ДЛЯ ЗЕМЛІ

Вкотре експерти взялися обговорювати земельні питання. 23 жовтня відбувся круглий стіл за темою «Державний земельний банк: «за» чи «проти»? Родзинкою цього обговорення в контексті назви є те, що законодавчо земельний банк створено вже в жовтні минулого року.

ЯК ОЖИВИТИ ВІДУМЕРЛУ СПАДЩИНУ?

В Україні понад 2 млн гектарів землі офіційно вважаються нічийними. Переважно їхні власники на старості літ залишилися без спадкоємців. Тож в останню мить свого життя їм не було кому передати своє майно та землю.

Доволі часто потенційні спадкоємці не заявляють свої права на земельні ділянки, адже здебільшого мешкають в містах і тому не мають наміру займатися сільським господарством.

Така земля, що втратила свого власника, називається відумерлою спадщиною. Її площа щороку зростає. Значною мірою це зумовлено складною демографічною ситуацією, яка склалася в селах. Переважно в них залишилися люди похилого віку. Згідно з результатами минулорічного опитування, проведеного Проектом USAID «АгроІнвест», 24,1% власників земельних паїв виповнилося 70 і більше років.

Про проблеми відумерлої спадщини - інтерв'ю із завідуючим кафедрою землевпорядного проектування Національного університету біоресурсів і природокористування України Андрієм Мартином.

ГРЕЦЬКІ ДАРИ НА КИЇВСЬКІЙ ЗЕМЛІ

11 жовтня відвідувачі оптового ринку сільгосппродукції «Столичний» виглядали дещо здивовано – йшли на ринок, а потрапили на ярмарок з музиками, артистами, майстер-класами та святковими гостинцями.

 

Як завжди у номері:

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств.

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА Читати далі…

 

У зв’язку з висвітленням подій Українського зернового конгресу і Всеукраїнського аграрного форуму редакція вирішила викласти номер у повний доступ.

Завантажити номер

 

 

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: