Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 33 (236), 6 вересня 2013

ПОЖИВНИЙ ХЛІБ АГРАРНОЇ НАУКИ

Тепле і зворушливе дійство з нагоди Дня знань та урочистої посвяти в студенти відбулося 1 вересня в Білоцерківському національному аграрному університеті. Цього недільного дня святкувала вся Україна і вкотре раділа за своїх першокласників і першокурсників. Останнього серпневого тижня і від другого вересня країна опинилася у полоні холодних дощів, однак 1 вересня навіть сонечко своєю присутністю гідно привітало всіх із цим святом.

У Білоцерківському національному День знань відзначають з особливою шаною, адже навчальний заклад є одним з найдавніших на теренах країни: історія його створення сягає корінням далекого 1630 року. Читати далі…

«НАЙКРАЩІ ЖНИВА, КОЛИ НА ТОКУ НЕМАЄ І ЗЕРНИНИ»

Так почав свою розповідь про ПСП «Агрофірма «Слобідська» із села Слобода Кагарлицького району столичної області його директор Леонід Васильчук. І пояснив: «Бо все зерно – дороблене і зберігається в сховищі». Читати далі…

«ПОЛЕ – ТО МОЯ СВОБОДА!»

Київщина багата затишними місцинами. Поблизу Білої Церкви між річкою Рось і її притокою Поправкою затишно влаштувалося село Острів. Назву село, мабуть, отримало від доволі великого острову, що його створює течія Росі на північ від села. За даними перепису 1885 року тут мешкало 1958 осіб, а вже за 12 років населення зросло до 3093 чоловік. За минуле століття змінилося три державні лади, змінилося три країни. А село залишилося зі своєю старою назвою – от тільки жителів у ньому поменшало: за даними перепису 2001 року проживає тут 2127 осіб.

З 2000 року на цих землях розпочало роботу приватне підприємство «Острівське», очолюване Петром Комахою, на гостині в якого ми й побували. Читати далі…

ІНЖЕНЕРИ – ОСОБЛИВА КАСТА

Слово інженер пішло від французького ingenieur, запозиченого з латини (ingenium – здатність, винахідливість). Тоді інженерами називали людей, які керували воєнними машинами; у російському війську їх називали розмислами (прямий переклад з латини). Від XVI століття так почали іменувати і представників цивільних професій, переважно будівничих.

Сучасні інженери – це технічні спеціалісти високого рівня, які розробляють нові й удосконалюють існуючі технічні рішення. Саме таких майбутніх спеціалістів для аграрної галузі 1 вересня урочисто посвячували в студенти у Навчально-науковому технічному інституті – структурному підрозділі Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП). Читати далі…

ВИПРОБУВАННЯ УРОЖАЄМ

Результатом роботи спеціальної міжвідомчої робочої групи з питань логістики та зернового експорту став затверджений Прем'єр-міністром України план першочергових заходів, котрі хоч і не врятують ситуацію, проте створять передумови для зменшення гостроти проблем, пов'язаних з логістикою, та витрат на неї на тлі рекордного врожаю 2013 року.

ЗЕРНО МИ ВИРОБИЛИ, КУДИ Ж ЙОГО ПОДІТИ?

Від політики зітхання над низькими цінами на зерно через його світове перевиробництво і волання до уряду якось цьому зарадити, агровиробники вирішили перейти до освоєння нових для нас ринків збуту – Південно-Азійських.

ДОБРИЙ ПОЧАТОК – ПОЛОВИНА ДІЛА

Дитячі хвороби потроху полишають народних обранців – набутий досвід парламентської діяльності дозволив розпочати нову сесію без бійок та скандалів. Поведінка депутатів настільки покращилася, що Президент України ризикнув особисто бути присутнім під час урочистого відкриття третьої сесії сьомого скликання та звернувся до депутатського загалу з промовою.

КИЇВЩИНА БЕЗ ОКРАЇН

4 вересня у рамках програми «Київщина без окраїн», метою якої є розвиток не лише пристоличних територій, а й найвіддаленіших куточків регіону, пройшла друга кущова нарада керівників аграрного сектору Київської області.

Як завжди у номері:

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств.

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: