Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 31 (234), 16 серпня 2013

БДЖОЛЯРСТВО – ОДИН ІЗ САМИХ ВИГІДНИХ БІЗНЕСІВ

Серпень для бджолярів – святковий місяць. 14 серпня православні святкують Маковія, або ж Медовий Спас, а вже за кілька днів, 19 серпня,  приходить час професійного свята – Дня Пасічника.

Не буде перебільшенням сказати, що пасічник в свідомості українця – це мудрий трудар, який багато вміє і не менше може, обізнаний із таїнствами природи і знахарства. Цієї слави набув він не без допомоги своїх «підлеглих» бджіл. Постійна робота і догляд за ними формують спостережливість і дають знання закономірностей природи. А до слави комах-трударів додається ще й постійна робота – бджоли ж бо вони не тільки трудящі, але й вибагливі. Та й пасічником міг стати не кожен: не дарма ж кажуть, що мати бджіл і бути пасічником – це різні речі. Бджоли вимагають певних рис характеру – вже згаданої спостережливості, охайності, пунктуальності. Що ж до знахарства, то побічні продукти виробництва меду були відомі своїми цілющими властивостями вже здавна. Якщо ж згадати, що цукор на Русі з'явився лише починаючи з XI ст., та й то ласувати ним могли лише князі, стає зрозумілим авторитет пасічника – людина, яка може побавити солоденьким, завжди в повазі.

Якщо ж серйозно, то додавало поваги і сприяло створенню таємничого ореолу довкола пасічника і те, що жив він зазвичай на краю села, на відшибі, поближче до різнотрав'я або лісу – так з вуликами, а до того бортями, менше мороки. А на краю села різні речі трапляються.

Як би там було, незалежна Україна почала відзначати День Пасічника з 1997 року. Крім радості спілкування і обміну досвідом для бджолярів такі свята – це і можливість додатково збути свою продукцію, адже меду в нас значно більше, ніж ми споживаємо.

Одним із таких свят є столична виставка-ярмарок «Бджільництво», що його традиційно проводить Національний науковий центр «Інститут бджільництва імені П.І. Прокоповича». Тут збираються бджолярі з усіх куточків України – хто приїжджає з медом, хто з лікарськими засобами на основі продуктів медовиробництва, хто з інструментарієм бджолярства, хто виключно з медовухою. Як вже згадувалося, бджолярі – це виключно виважені і спокійні люди. Тож якщо у вас немає алергії на мед і ви хочете відпочити у компанії доброзичливців, це свято саме для вас.

Репортаж з «Бджільництва-2013», а також інтерв'ю з директором ННЦ «Інститут бджільництва ім. Івана Прокоповича» НААН Олександром Галатюком ми і пропонуємо вашій увазі. Читати далі…

ДРІБНЕ ЗЕРНО ДЛЯ ВЕЛИКИХ ПРИБУТКІВ

Кому можна вирощувати мак в Україні та скільки на цьому можна заробити? З цими питаннями напередодні Маковія ми звернулися до генерального директора Науково-дослідного виробничого аграрного підприємства «Мак України» Юрія Грея, котрий стояв біля витоків відновлення вирощування маку в Україні. Читати далі…

ПРАВОНАСТУПНИКИ УСІХ ПЕРЕМОГ

За всю свою тривалу історію сільгосппідприємство «Перемога» Чорнухинського району Полтавської області жодного разу не змінювало назви. Мабуть саме цьому завдячує воно і теперішніми результатами: тваринництво в господарстві головне і прибуткове, до того ж цього року «переможці» розраховують отримати щонайменше 8 тис. кг молока на корову. Читати далі…

ВІТЧИЗНЯНІ ДРУКОВАНІ ЗМІ ОБУРЕНІ СВАВІЛЛЯМ МОНОПОЛІСТА

На заклик Національної спілки журналістів України поширити інформацію про недопущення різкого збільшення тарифів з доставки періодичної преси наводимо надісланий НСЖУ лист на ім'я Прем'єр-міністра України Миколи Азарова. Звернення підписане головою національної спілки Олегом Наливайком і віддзеркалює позицію всіх представників вітчизняних друкованих засобів масової інформації. Читати далі…

Як завжди у номері:

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств.

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА Читати далі…

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: