Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

№ 35-36 (378), 29 вересня 2017

ЯК НЕ ПОСЛИЗНУТИСЬ НА ОЛІЇ

Якщо вірити безсмертному твору Михайлова Булгакова, то голова МАССОЛІТу письменник Берліоз жив би довго і щасливо, якби раптом не підсковзнувся на соняшниковій олії та не втрапив під колеса трамваю. Трапилося це минулого століття. Нині ж Україна є визнаним світовим лідером з експорту цього смачного і корисного продукту, а торгівля олією, крім того що добряче поповнює державну скарбницю, дає роботу сотням тисяч людей. Та не варто забувати, що теперішній тріумф вітчизняної олійно-жирової промисловості починався з повного фіаско: ще зовсім недавно — 1996 року ми, вирощуючи близько двох  мільйонів тонн соняшнику, самі імпортували 140 тис. тонн соняшникової олії.

ЗМІНА ФІЛОСОФІЇ РОЗВИТКУ ТВАРИННИЦТВА

Унікальний кормоцентр, який агропромхолдинг АСТАРТА урочисто відкрив на Полтавщині в середині вересня, став одним із чотирьох впроваджуваних компанією інфраструктурних проектів, покликаних реорганізувати систему управління молочними фермами, підвищити ефективність та прибутковість виробництва.  Читати далі…

УНІКАЛЬНЕ ДНОПОГЛИБЛЮВАЛЬНЕ СУДНО «МИКОЛАЇВЕЦЬ» ЗІЙШЛО НА ВОДУ

Унікальне самохідне надпотужне днопоглиблювальне судно з символічною назвою «Миколаївець» (проекту СДС-15) зійшло на воду на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» 17 вересня 2017. Цю подію приурочили до Дня міста Миколаїв, яке відзначається другої суботи вересня. Читати далі…

ВИСОКООЛЕЇНОВІ ПРОБЛЕМИ

Ринку високоолеїнових культур була присвячена Третя міжнародна конференція «Високоолеїновий ринок: від ніші до сегменту», яку ІА «АПК-Інформ» проводило в Києві 18 вересня ц.р.

СТАРТ ПРОЕКТУ USAID «ПІДТРИМКА РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГО ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ»

Метою проекту є створення сприятливого нормативно-правового поля для залучення сільського населення до надання послуг із сільського зеленого туризму та удосконалення фахової системи підготовки робітників і спеціалістів сфери сільського зеленого туризму.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: