Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

№ 32 (375), 25-28 серпня 2017

БАТЬКА СВОГО СИН. УКРАЇНА ВІД МАЛОГО ДО СТАРОГО ВІДЗНАЧИЛА 26-У РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Лише за справжніх родинних цінностей, батькової підтримки і сили, маминої ніжності і любові виростають гармонійні особистості, здатні реалізовувати себе і творити майбутнє. Сьогоднішні українські дітлахи, на жаль, вичерпно обізнані з поняттям «війна», багато з них на собі відчули її жахіття, руйнування і втрати. Разом із тим, вони набагато більше цінують мир, бо впевнені, що їхні батьки — надійні і сильні, зрештою врятують країну від російської агресії та побудуть мирну європейську державу.

Цьогорічне вшанування 26-ї річниці Незалежності України стало особливим. Багато новацій було внесено в проведення Параду військ на Хрещатику і виступ Президента України, але про це — для дорослих і трохи згодом. А от на дітлахів, як майбутнє вільної і незалежної країни, неперевершене враження справив вільний доступ до сучасної військової техніки і бойових командирів та бійців. Читати далі...

СУДНОБУДУВАННЯ — СТРАТЕГІЧНА ГАЛУЗЬ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час робочої поїздки на Миколаївщину 17 серпня 2017 року відвідав суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» та перевантажувальний термінал компанії, де відбулася зустріч із представниками бізнесу області.

РІК ПЕЧЕНОЇ КАРТОПЛІ

Картопля — це п'яте за значенням після пшениці, кукурудзи, рису та ячменю джерело калорій у раціоні сучасної людини. Тож, що маємо на ринку картоплі в Україні і світі.

ЗАРЯСНІЮТЬ ПОЛЯ МОРЕМ СИНІМ

Колись на Поліссі було море. Не чорне, а синє. Синє і безкрає море льону, яке годувало наших пращурів полян та древлян. Такими словами розпочала свій виступ на урочистому відкритті Фестивалю льону на Житомирщині його ідеолог і організатор Ірина Костюшко. Читати далі...

ЧЕРЕЗ СТОЛІТТЯ В'ЄТЬСЯ ВІЗЕРУНОК

Справжня колоритна барвиста українська сорочка, виконана різноманітними техніками вишивання, втілює всю родючість української землі та щедрість і гостинність нашого народу. Це продемонстрував Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізованого одягу й аксесуарів «Аристократична Україна».

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: