Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ДОРОГА, ВИНАЙДЕНА РАНІШЕ ЗА КОЛЕСО
Господар води Для тих, хто вже за часів незалежної України використовував річку як транспортну...
НІБУЛОНІВСЬКИЙ ФЛОТ ОЧІКУЄ НА СУТТЄВЕ ПОПОВНЕННЯ
На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» триває зведення двох буксирів проекту 121М, а...
У НОВИЙ НАВІГАЦІЙНИЙ СЕЗОН — ІЗ НОВИМИ СИЛАМИ
«НІБУЛОН» продовжує розвантажувати автомобільні шляхи України. З перших днів відкриття навігації...
ПРАВО НА БЕЗВІЗ,АБО РОЗЛУЧЕННЯ З РАДЯНСЬКОЮ ІМПЕРІЄЮ
Ніколи не думав, що скажу це, але я люблю бюрократію. Тільки бюрократію не українську, а...
«НІБУЛОН» ІНВЕСТУЄ ПОНАД 5,5 МЛРД ГРН В ІНФРАСТРУКТУРУ УКРАЇНИ
Лідер аграрного ринку сільгосппідприємство «НІБУЛОН» має намір у найближчі кілька років вкласти...

Наші партнери:

№ 33-34 (341), 9 вересня 2016

ОЛІЙНІ РЕАЛІЇ, АБО ПЕРСПЕКТИВИ ПЕРЕПОДІЛУ ГАЛУЗЕВОГО РИНКУ

Ми давно звикли до того, що олійні (насамперед, соняшник) — це наше все. Дійсно, державна політика у галузі, спрямована на розвиток переробних потужностей, призвела до впевненого лідерства України на світовому ринку соняшникової олії. Починаючи з 2003 року ми наростили виробництво соняшнику втричі, а соняшникової олії — вчетверо.

Так само ритмічно — на 1 млн тонн на рік — зростали і потужності з переробки олійних, аж поки досягли 15 млн тонн. Тенденцію «зіпсував» рік нинішній, коли ввели в експлуатацію переробних потужностей аж на 1,5 млн. Втім, якщо справи і надалі йтимуть такими темпами, за 5 років матимемо переробних потужностей на 20 млн тонн. Чи буде що переробляти цим потужностям? Експерти вважають, що буде — адже вже цього року площі під соняшником і пшеницею в Україні зрівнялися. І це не випадковий збіг, а тривалий тренд. А ще ж є соя, котра стрімко відновлюється після минулорічного провалу, і ріпак, котрого хоч і сіють менше, зате більше переробляють всередині країни.

Загалом олійні цілком виправдали (а подекуди і перевищили) прогнози експертів. Приміром, аналітики «УкрАгроКонсалт» у квітні говорили, що обсяги виробництва ріпаку складуть 1,2 млн тонн, а у випадку сприятливих обставин — 1,5 млн тонн. Станом на початок вересня зібрано 98% площ під цією культурою, і наявний урожай склав 1,19 млн тонн. Так що коли доберуть оті 2%, якраз і набіжать 1,2 млн тонн.

ДЕПУТАТИ ПОВЕРНУЛИСЬ ДО РОБОТИ

Після канікул 6 вересня розпочала роботу п'ята сесія парламенту восьмого скликання. Та виявилося, що нагулялися не всі — на урочисте відкриття за участю Президента (котрий виступив зі щорічним посланням до Ради) та Прем'єра з урядом, прийшло всього 367 депутатів з номінальних 450.

БАЖАЄТЕ ПРАЦЮВАТИ НА ЗБАГАЧЕННЯ ШАХРАЇВ? ТОДІ ПРОДОВЖУЙТЕ ПРОДАВАТИ ЗБІЖЖЯ ЗА ГОТІВКУ...

Якщо тіньові перекупники здійснюють нелегальні оборудки свідомо, маючи на меті виключно власне збагачення, то частина сільгоспвиробників помилково переконані, що працювати за готівку вигідно і зручно. Втім, «НІБУЛОН» пропонує вам вихід із цієї ситуації. Читати далі...

ГІБРИДИЗАЦІЯ: УКРАЇНСЬКИЙ ДОСВІД ВИРОЩУВАННЯ ІМПОРТНОГО НАСІННЯ

Цього маркетингового року Україна експортує понад 17 млн тонн зерна кукурудзи. При цьому чітко простежується зростання частки використання насіння, вирощеного саме в Україні. Чи складно відповідати світовим стандартам та конкурувати на цьому ринку, дізнаємось у директора з аграрного виробництва LNZ Group Романа Франчука.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЛЬОНУ — ПЛАТФОРМА ДЛЯ ВІДРОДЖЕННЯ ГАЛУЗІ

Не тільки підтримати та розвивати вирощування культури льону, а відродити славні традиції льонарства в Україні був покликаний масштабний Всеукраїнський фестиваль льону, який пройшов у селі Стремигород на Житомирщині наприкінці серпня. Читати далі...

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: