Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗЕЛЕНА АЛЬТЕРНАТИВА АБО НЕ ВСІ В ЗАХВАТІ ВІД ПОЯВИ КОНКУРЕНТІВ НА ЕНЕРГЕТИЧНОМУ РИНКУ
Повний текст у друкованій версії Енергетика — як повітря: непомітна, але необхідна....
У КИЄВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВИЙ СОРТ ТЮЛЬПАНІВ ДЖАМАЛА
Уперше в історії новий сорт тюльпанів голландської селекції виведено на честь жительки України —...
МОЛОКО ПО РІЗНІ БОКИ ВИМЕНІ
Нинішні закупівельні ціни не влаштовують і дивують українських виробників молока. За словами...
ВІТЧИЗНЯНИЙ УРОЖАЙ-2017: БИТВА НА ДВА ФРОНТИ. І НЕ ТІЛЬКИ
Повний текст у друкованій версії Станом на 5 квітня 2017 року Україна експортувала 34,13 млн...
ОЖИНА — НЕ ПРОСТО НІШЕВА ЯГОДА
Повний текст у друкованій версії Продовжуємо публікацію матеріалів другої національної...

Наші партнери:

№ 15-16 (329), 22 квітня 2016

…ДЕСЬ ТАМ Є І МОЯ КВІТКА!

Вочевидь, ці мрійливі роздуми Маленького принца з однойменної казкової повісті живуть у серці переважної більшості з нас, незалежно від віку, статі і професії. А й насправді, у світі так багато людей, і всі вони такі різні. І з усіма ними дуже гармонійно на планеті співіснують квіти, які повсякчас відтіняють наше життя, додають йому забарвлення, наповнюють радістю. Квітка, як і посмішка, завжди буде найприємнішим подарунком.

Квіти роблять усіх щасливими. А от люди, які поєднали захоплення квітами зі справою свого життя — флористи, запрошували численних поціновувачів прекрасного відвідати Х Міжнародну виставку Flower Expo Ukraine 2016. Цей ювілейний захід, що проходив 12-14 квітня в Києві, був присвячений квітковому бізнесу, ландшафтному дизайну, садівництву та флористиці. Читати далі…

ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО З «НІБУЛОНОМ»

Справжнє свято влаштував «НІБУЛОН» для дітей Снігурівського району Миколаївщини. Представники компанії відвідали тамтешні навчальні заклади, подарували вихованцям і вчителям приємні та корисні подарунки, а також провели для дітей день відкритих дверей на підприємстві. Читати далі…

УРЯДОВА ЕСТАФЕТА, АБО ЯКИЙ ВІН — СПАДОК ПОПЕРЕДНИКІВ? 

Нині маємо 16-го за ліком прем'єра за часів незалежності. Хочеться сподіватися, що новий уряд стане відповідальним, рішучим та виваженим, як і годиться наступнику попередників. А що залишить в історії України уряд п'ятнадцятий?

«ЯКЩО ЗНАЄШ, ТО РОБИ! А НЕ ЗНАЄШ — СЛУХАЙ!»

Ці золоті слова Ігоря Васильовича Данилюка усвідомлюють усі, хто працював із ним колись і працює тепер. Цей принцип він застосовує і до себе, тому так багато досягнув у житті. Нас вчать батьки, школа, технікуми й інститути, але справжня школа життя для аграрія — то поле і ферма. З якими залишаєшся сам на сам. І тут так само працює: якщо знаєш — роби! Читати далі…

МАКСИМ МАРТИНЮК: «НЕМАЄ ЖОДНОЇ ПРИЧИНИ, ЧОМУ ДЕРЖАВНА ВЛАСНІСТЬ МАЄ ПЕРЕДАВАТИСЬ В КОРИСТУВАННЯ НА ГІРШИХ УМОВАХ, НІЖ ПРИВАТНА»

Про будні служби кореспондент «Агропрофі» розпитував голову Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Максима Мартинюка.

ІНКУБАТОР ДЛЯ ІДЕЙ

Усі ми знаємо і часто чули про багатство України — чорноземи. Однак у будь-якої країни, і наша країна не виключення, є ще один прихований скарб, яким слід тільки вдало розпорядитися. Йдеться про інформаційні дані держави — це тисячі гігабайтів даних, розшматованих по окремих комп'ютерах дрібних чиновників, по електронних і звичайних паперових папках. У такому вигляді ця інформація представляє цінність лише для обмеженого кола осіб. У демократичному ж суспільстві вона має належатиме всьому народу, і перші кроки назустріч доступності інформації втілено в проекті 1991 Open Data Incubator.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: