Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ДЕНЬ ВИРОБНИКІВ БОБОВИХ, АБО СВЯТО ЕКОЛОГІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА У ТЕПЛИКУ
Цьогоріч уже традиційний День поля у фермерському господарстві Олексія Дона в Теплику на...
«НІБУЛОН» ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ ДОБРОЧЕСНОСТІ
Відповідна Декларація про створення Всеукраїнської мережі доброчесності була підписана...
СПЕКА НАС НЕ СПИНИТЬ, АБО ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ, КЛІМАТЕ МІЙ
Дивне цього року літо: то холод, то спека. Та і вчені вперто твердять — клімат планети невпинно...
ШВЕЙЦАРСЬКЕ СЕРЦЕ В ДАРУНОК УКРАЇНІ
Герой України Олексій Вадатурський визнаний достойним послідовником легендарного швейцарця ...
СМУГАСТИЙ РЕЙС
Перше за багато років вантажене сучасне несамохідне судно з кавунами дісталося до столичної...

Наші партнери:

№ 45-46 (317), 4 грудня 2015

ДРОНИ І ХАКАТОНИ — АГРАРІЮ В ПОМІЧ!

Комп'ютери, ноутбуки, планшети і мобільні телефони, — словом, гаджети — дедалі тісніше переплітаються з нашим звичайним життям і роботою. У тому числі і в аграрній галузі. Якщо до комп'ютерів і мобільних людство так-сяк звикло, то, наприклад, літаючі радіокеровані машини над полями ще викликають подив — хоча й не надовго — все ж 21 століття. За всією цією машинерією стоять гігабайти коду, а головне — люди, які його пишуть — тисячі айтішників... Хотів було написати «бородаті й у розтягнутих светрах», проте, здається, і цей стереотип відходить у минуле. Втім, це, скоріше, питання моди.

Тим часом понад 200 представників IT-галузі 30 листопада зібралися на форумі, щоби розібратися, чим вони зможуть прислужитися вітчизняному АПК.

«ВИПРОБУВАННЯ ДАЮТЬ НАМ МОЖЛИВІСТЬ ЗРОСТАТИ»

Останнім часом популярності набирає термін Корпоративна соціальна відповідальність. Про те, в чому полягає соціальна філософія АСТАРТИ та як вона може вплинути на розвиток місцевих громад, ми говорили з її фундатором і генеральним директором Віктором Іванчиком. Читати далі...

ВЕРХОВНА РАДА: ПЕРШИЙ РІК – ПОЛІТ НОРМАЛЬНИЙ

Минув рік роботи новообраної Верховної Ради України вже восьмого скликання. Чим запам'ятався цей парламентський рік? Які звершення можуть депутати записати собі в актив, а що зробити поки не вдалося? Рік був бурхливим, а всяке хвилювання виносить на поверхню пам'яті передусім емоційну піну — бійки і протистояння, галасування і голосування. Навряд вдасться забути вибух під стінами парламенту бойової гранати — це було вперше і, сподіваюся, востаннє в нашій історії.

«НІБУЛОН» НАДИХАЄ! КОЛЕКТИВ ВІТАЄ РІДНУ КОМПАНІЮ ІЗ 24-РІЧЧЯМ

5 грудня лідер аграрного ринку України «НІБУЛОН» відзначатиме своє 24-річчя. Майже чверть століття компанія працює на благо країни, розвиваючи сільськогосподарську галузь, відроджуючи вітчизняне судноплавство та суднобудування, підтримуючи місцеві громади та покращуючи умови життя українців.

ОВОЧІ-ФРУКТИ Й УСЯКІ ПРОДУКТИ

Аномально висока температура нинішнього літа найбільш негативно позначилася на овочах, до цього варто додати економічний чинник — адже складові врожаю суттєво подорожчали. Крім того, доволі примарними були перспективи збуту, адже попри все Росія продовжує бути основним споживачем нашої плодоовочевої продукції.

МОЛОЧНА ГАЛУЗЬ: ПЕСИМІЗМ ІЗ НАДІЄЮ НА КРИЗУ

Уже на початку грудня аграрії почали підбивати невтішні підсумки року. Принаймні щодо молочної галузі. 2 грудня про результати діяльності галузі 2015 року розповідали українські виробники і переробники молока та експерти ФАО на прес-конференції в УНІАН.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: