Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ДЕНЬ ВИРОБНИКІВ БОБОВИХ, АБО СВЯТО ЕКОЛОГІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА У ТЕПЛИКУ
Цьогоріч уже традиційний День поля у фермерському господарстві Олексія Дона в Теплику на...
«НІБУЛОН» ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ ДОБРОЧЕСНОСТІ
Відповідна Декларація про створення Всеукраїнської мережі доброчесності була підписана...
СПЕКА НАС НЕ СПИНИТЬ, АБО ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ, КЛІМАТЕ МІЙ
Дивне цього року літо: то холод, то спека. Та і вчені вперто твердять — клімат планети невпинно...
ШВЕЙЦАРСЬКЕ СЕРЦЕ В ДАРУНОК УКРАЇНІ
Герой України Олексій Вадатурський визнаний достойним послідовником легендарного швейцарця ...
СМУГАСТИЙ РЕЙС
Перше за багато років вантажене сучасне несамохідне судно з кавунами дісталося до столичної...

Наші партнери:

№ 37 (311), 9 жовтня 2015

«НІБУЛОН» ДЕЛЕГУЄ У МІСЦЕВУ ВЛАДУ КРАЩИХ СВОЇХ СПЕЦІАЛІСТІВ

«Наша компанія прийняла непросте й відповідальне рішення — делегувати кращих спеціалістів в місцеві органи влади. Щоби вони передали свій досвід і знання, які будуть спрямовані на оздоровлення системи місцевого управління», — говорить гендиректор «НІБУЛОНа» Олексій Вадатурський. Читати далі…

АЛГЕБРА МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ-2015

Згідно з новим законом, вибори до різних органів місцевого самоврядування проходитимуть за різними виборчими системами. Розібратися у такій мішанині нелегко, проте критично необхідно всім учасникам виборчого процесу. Здається, мало хто — як серед виборців, так і серед фахівців — у тому числі самі автори закону, до кінця розуміють, як ці вибори працюватимуть. Читати далі…

БОРЩ І КАША — ТО ЇЖА НАША, АБО ЧОМУ МИ НЕ СЛУХАЄМО КОРИСНИХ ПОРАД

Так вже в нас склалося, що український аграрний сектор отримує основні прибутки, експортуючи вирощене за кордон. Головний зиск при цьому мають самі аграрії, а також держава, котра при номінальних 14% ВВП, що припадають на АПК, отримує 34% валютних надходжень саме від продажу продовольства. А чи забезпечує наше, вочевидь експортоорієнтоване, сільське господарство продовольчі потреби власних громадян? Найкраще відповідь на це питання знає директор Департаменту продовольства Мінагрополітики Дмитро Шульмейстер. За його словами, й Україна, й українці продовольством забезпечені повністю, а по деяких категоріях — навіть із суттєвим надлишком.

ТИЖНЕВИЙ СПУРТ ВИЯВИВСЯ ФАЛЬСТАРТОМ

Календарний план нинішньої сесії Верховної Ради складений вельми обмежено — з урахуванням місцевих виборів. Ось щойно депутати парламенту повернулися з двотижневих вояжів округами (бо тиждень у комітетах працювали далеко не всі), як їх знову чекають такі ж тритижневі канікули — робота в комітетах та з виборцями. Чи зможуть народні обранці за неповний тиждень під куполом (бо півдня у середу — робота в комітетах, а півдня у п'ятницю — година запитань до уряду) надолужити згаяне?!

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ УКРАЇНА-ЄС: НЕ ТРЕБА НІЧОГО ВИГАДУВАТИ

Наприкінці вересня українські юристи обговорили правові аспекти спілкування вітчизняного бізнесу з країнами ЄС на міжнародному юридичному форумі «Україна-ЄС».

БІОЕНЕРГЕТИКА — БДЖОЛИ ПРОТИ МЕДУ

22-23 вересня у Києві відбулася 11-та конференція «Енергія з біомаси», організована Біоенергетичною асоціацією України (БАУ), Інститутом технічної теплофізики Національної академії наук України, Науково-технічним центром «Біомаса».

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: