Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗМІНА ФІЛОСОФІЇ РОЗВИТКУ ТВАРИННИЦТВА
Унікальний кормоцентр (або фід-центр) — виробничий комплекс для виготовлення збалансованих...
УНІКАЛЬНЕ ДНОПОГЛИБЛЮВАЛЬНЕ СУДНО «МИКОЛАЇВЕЦЬ» ЗІЙШЛО НА ВОДУ
Унікальне самохідне надпотужне днопоглиблювальне судно з символічною назвою «Миколаївець»...
ЗЕРНО ЛУГАНЩИНИ СТАЛО НА РЕЙКИ
Перше луганське зерно залізницею від початку військових дій на Донбасі 2014 року було...
БЛОКЧЕЙН У КАДАСТРІ, ЯК ВАРЕНИК У СМЕТАНІ
Недовіра до надійності електронних систем Держгеокадастру є одним із застережень, котрі...

Наші партнери:

№ 37 (311), 9 жовтня 2015

«НІБУЛОН» ДЕЛЕГУЄ У МІСЦЕВУ ВЛАДУ КРАЩИХ СВОЇХ СПЕЦІАЛІСТІВ

«Наша компанія прийняла непросте й відповідальне рішення — делегувати кращих спеціалістів в місцеві органи влади. Щоби вони передали свій досвід і знання, які будуть спрямовані на оздоровлення системи місцевого управління», — говорить гендиректор «НІБУЛОНа» Олексій Вадатурський. Читати далі…

АЛГЕБРА МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ-2015

Згідно з новим законом, вибори до різних органів місцевого самоврядування проходитимуть за різними виборчими системами. Розібратися у такій мішанині нелегко, проте критично необхідно всім учасникам виборчого процесу. Здається, мало хто — як серед виборців, так і серед фахівців — у тому числі самі автори закону, до кінця розуміють, як ці вибори працюватимуть. Читати далі…

БОРЩ І КАША — ТО ЇЖА НАША, АБО ЧОМУ МИ НЕ СЛУХАЄМО КОРИСНИХ ПОРАД

Так вже в нас склалося, що український аграрний сектор отримує основні прибутки, експортуючи вирощене за кордон. Головний зиск при цьому мають самі аграрії, а також держава, котра при номінальних 14% ВВП, що припадають на АПК, отримує 34% валютних надходжень саме від продажу продовольства. А чи забезпечує наше, вочевидь експортоорієнтоване, сільське господарство продовольчі потреби власних громадян? Найкраще відповідь на це питання знає директор Департаменту продовольства Мінагрополітики Дмитро Шульмейстер. За його словами, й Україна, й українці продовольством забезпечені повністю, а по деяких категоріях — навіть із суттєвим надлишком.

ТИЖНЕВИЙ СПУРТ ВИЯВИВСЯ ФАЛЬСТАРТОМ

Календарний план нинішньої сесії Верховної Ради складений вельми обмежено — з урахуванням місцевих виборів. Ось щойно депутати парламенту повернулися з двотижневих вояжів округами (бо тиждень у комітетах працювали далеко не всі), як їх знову чекають такі ж тритижневі канікули — робота в комітетах та з виборцями. Чи зможуть народні обранці за неповний тиждень під куполом (бо півдня у середу — робота в комітетах, а півдня у п'ятницю — година запитань до уряду) надолужити згаяне?!

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ УКРАЇНА-ЄС: НЕ ТРЕБА НІЧОГО ВИГАДУВАТИ

Наприкінці вересня українські юристи обговорили правові аспекти спілкування вітчизняного бізнесу з країнами ЄС на міжнародному юридичному форумі «Україна-ЄС».

БІОЕНЕРГЕТИКА — БДЖОЛИ ПРОТИ МЕДУ

22-23 вересня у Києві відбулася 11-та конференція «Енергія з біомаси», організована Біоенергетичною асоціацією України (БАУ), Інститутом технічної теплофізики Національної академії наук України, Науково-технічним центром «Біомаса».

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: